Triexpert Cup

Závody ročníku 2020

Vyber jiný ročník

Seznam závodů

Datum a čas Název Délka trati Výsledky (běžců) Povídání
1. 01.07.2020 v 18:00 Atletický stadión Pod Palackého vrchem, 5km - atletický ovál 5 km výsledky (264) ---
2. 08.07.2020 v 18:00 Pisárky - Anthropos 6 km výsledky (251) ---
3. 15.07.2020 v 18:00 Obřany 8.8 km výsledky (255) ---
4. 22.07.2020 v 18:00 Kociánka 2.7 km výsledky (201) ---
5. 29.07.2020 v 18:00 Hotel Myslivna 7 km výsledky (214) ---
6. 05.08.2020 v 18:00 Popůvky 7.9 km výsledky (180) ---
7. 12.08.2020 v 18:00 Palackého vrch 7.1 km výsledky (199) ---
8. 19.08.2020 v 18:00 Obřany 8.8 km výsledky (238) ---
9. 26.08.2020 v 18:00 Atletický stadión Pod Palackého vrchem, 10km - atletický ovál 10 km výsledky (195) ---
10. 02.09.2020 v 18:00 Líšeň 11 km výsledky (226) ---
11. 09.09.2020 v 18:00 Pisárky - Anthropos 6 km výsledky (233) ---
12. 16.09.2020 v 18:00 Atletický stadión Pod Palackého vrchem, HODINOVKA - atletický ovál hodinovka výsledky (139) ---
Celkové výsledky

Tabulka výsledků:

Filtr: kategorie    
(Postavením kurzoru na hlavičku tabulky získáte nápovědu.)
Pořadí St. číslo Příjmení + jméno Ročník Kat Čas Body Body c. Poř.k. Poř.k.c. Poř.c.
1. 297 KOHNOVÁ LENKA 88 Ž - A 60:00 -> 14642 m 86.7 86.7 1. 43. 426.
2. 296 VIČAROVÁ HANA 88 Ž - A 60:00 -> 13599 m 80.52 802.1 2. 1. 31.
3. 301 ZEMÁNKOVÁ EVA 91 Ž - A 60:00 -> 13361 m 79.12 227.2 3. 24. 282.
4. 262 TOPINKOVÁ LENKA 76 Ž - B 60:00 -> 13095 m 77.54 674.4 1. 5. 81.
5. 234 MRŮZKOVÁ MARKÉTA 97 Ž - A 60:00 -> 13047 m 77.26 362.6 4. 17. 205.
6. 138 MÁDROVÁ LUCIE 75 Ž - B 60:00 -> 12430 m 73.6 763.8 2. 1. 43.
7. 299 ŠTĚPÁNOVÁ MONIKA 97 Ž - A 60:00 -> 12400 m 73.42 275.7 5. 21. 251.
8. 265 MARKOVÁ ALICE 70 Ž - C 60:00 -> 12025 m 71.2 661.9 1. 2. 84.
9. 236 KOČÍ ADELA 97 Ž - A 60:00 -> 11915 m 70.55 727.8 6. 3. 57.
10. 53 SVOBODOVÁ SOŇA 68 Ž - C 60:00 -> 11626 m 68.84 657.8 2. 3. 88.
11. 116 SKŘIVANOVÁ MARIE 87 Ž - A 60:00 -> 11559 m 68.45 584.8 7. 9. 120.
12. 71 HRSTKOVÁ IVA 76 Ž - B 60:00 -> 11540 m 68.33 706.1 3. 2. 64.
13. 152 MICHÁLKOVÁ EVA 87 Ž - A 60:00 -> 11170 m 66.14 437.9 8. 14. 176.
14. 286 MALÁ DANIELA 76 Ž - B 60:00 -> 11040 m 65.37 125.1 4. 23. 385.
15. 62 UBROVÁ VERONIKA 78 Ž - B 60:00 -> 10817 m 64.05 688.3 5. 3. 73.
16. 118 KALOVÁ JANA 66 Ž - C 60:00 -> 10499 m 62.17 608.4 3. 4. 114.
17. 280 HOLEČKOVÁ KATEŘINA 80 Ž - B 60:00 -> 10417 m 61.68 354 6. 14. 209.
18. 190 DVOŘÁČKOVÁ DAGMAR 50 Ž - E 60:00 -> 10335 m 61.2 687.5 1. 1. 76.
19. 101 HOŘÍNKOVÁ JANA 65 Ž - C 60:00 -> 10325 m 61.14 676 4. 1. 80.
20. 274 POPELKOVÁ PETRA 87 Ž - A 60:00 -> 10284 m 60.9 178.3 9. 26. 319.
21. 130 ZITOVÁ IVA 59 Ž - D 60:00 -> 10020 m 59.33 652.5 1. 1. 92.
22. 271 NEKUDOVÁ SÁRKA 78 Ž - B 60:00 -> 9930 m 58.8 121.4 7. 24. 388.
23. 281 NOVÁKOVÁ JITKA 75 Ž - B 60:00 -> 9925 m 58.77 58.8 8. 31. 571.
24. 285 ŽÁKOVÁ DANIELA 73 Ž - B 60:00 -> 9817 m 58.13 111.6 9. 26. 398.
25. 273 HALMOVÁ MONIKA 92 Ž - A 60:00 -> 9719 m 57.55 57.6 10. 68. 576.
26. 167 KOCIÁNOVÁ MARIE 46 Ž - E 60:00 -> 9535 m 56.46 473.4 2. 2. 158.
27. 290 DOSTÁLOVÁ VENDULA 81 Ž - A 60:00 -> 9450 m 55.96 56 11. 71. 581.
28. 106 MINAŘÍKOVÁ MICHAELA 86 Ž - A 60:00 -> 9180 m 54.36 357.7 12. 18. 208.
29. 272 BOŽKOVÁ DENISA 80 Ž - B 60:00 -> 8060 m 47.73 180.2 10. 19. 317.
30. 291 BERTOVÁ LENKA 80 Ž - B 60:00 -> 7320 m 43.34 43.3 11. 37. 611.
31. 244 JIRÁSKOVÁ VĚRA 55 Ž - D 60:00 -> 7220 m 42.75 329.7 2. 3. 225.


1 km Ztráta (min) Ztráta (m)
4:06 0:00 0
4:25 0:00 1043
4:29 0:00 1281
4:35 0:00 1547
4:36 0:00 1595
4:50 0:00 2212
4:50 0:00 2242
4:59 0:00 2617
5:02 0:00 2727
5:10 0:00 3016
5:11 0:00 3083
5:12 0:00 3102
5:22 0:00 3472
5:26 0:00 3602
5:33 0:00 3825
5:43 0:00 4143
5:46 0:00 4225
5:48 0:00 4307
5:49 0:00 4317
5:50 0:00 4358
5:59 0:00 4622
6:03 0:00 4712
6:03 0:00 4717
6:07 0:00 4825
6:10 0:00 4923
6:18 0:00 5107
6:21 0:00 5192
6:32 0:00 5462
7:27 0:00 6582
8:12 0:00 7322
8:19 0:00 7422


Naprogramoval: Tomáš Kerlin, úpravy: Lukáš Berta pro TriexpertCup s podporou Triexpert.cz