Již 25 let 1997 - 2021

Závod Palackého vrch - běh v terénu, 28. 7. 2021

Výsledky závodu. Děkujeme za účast!

Detail tratě

Délka závodu činí 7,1 km. Běží se okruh. Prezence a start závodu jsou umístěny v areálu atletického oválu, vstup bránou nedaleko autobusové zastávky Palackého vrch. Bližší poloha je zaznačena v mapě zde.

PROPOZICE K 3. ZÁVODU PALACKÝ VRCH - MEDLÁNECKÉ KOPCE

  • Povinné potvrzení o vakcinaci, prodělání nemoci nebo čestné prohlášení o negativním testu na Covid (ve svém profilu na webu).
  • Nově měření času páskem na noze - KAŽDÝ MUSÍ UDĚLAT PREZENCI A VYZVEDNOUT SI PÁSEK. Uvádějte své příjmeníjméno a rok narození.
  • VŠICHNI VRACEJÍ PÁSEK PO ZÁVODĚ. Číslo si necháváte, špendlíky se vracejí.
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! 
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • Parkování v podzemních garážích vedle sportovní haly nebo u Technologického parku.
  • Využijte MHD 
    • zastávka Palackého vrch (autobus 53) nebo zastávka Červinka (tramvaj 12).
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Zdeněk Amler
David Babáček
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Zbyněk Bednář AK Tišnov
Ghazi Ben Taher
Jaroslav Beneš ShiJi Do
Petr Beneš
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Adam Blisa -
Jiří Boháč BehejBrno.com
Pavel Bordovský Pro dřeň na dřeň
Lucie Borkovcova
Denisa Božkova
Šárka Buchtová
Šárka Buchtová
Martin Bulín Ivančice
Radek Burdilák
Hana Burešová AC Moravská slavia Brno
Lenka Butorová 2B Winner
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Jan Charvát Brno
Dominik Chlupáč AKBK
David Chvastek Jobs Contact
Karel Cihelka
Jiřina Coufalová Brno
Pavel Czerný Never Alone
Martin César MC team
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Luděk Dolíhal VSK Uni Brno / Uherčice
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Daniel Dragolov
Libor Dražan Univerzita obrany
Milan Dufek Mergado
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Vojtěch Durna LS BRNO
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Blanka Fabriková
Jan Feller
Libor Ferenčák
Pavla Ferenčáková TRIEXPERT
Jiří Fiala Jéčka
Tomáš Frank BeCydog.cz
Jiří František
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauerová
Monika Halmová
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Martin Hess
Marek Hladný Brno
Marcela Hlaváčová Žvíci
Natálie Hluší
Vlastimil Holer
Kateřina Holečková
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Dita Hořínková KB Střelka Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Tomáš Hrnčíř
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Viera Hrubá
Milan Hrubý Blansko
Jan Hubený
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Jiří Huťka Brno Řečkovice
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Bronislav Hýbl Spiridon Rozdrojovice
Marek Indra
Roman Janku Zvonek Sport Valašské Klobouky
Lukáš Jeremias A12
Věra Jirásková AC Moravská Slavia Brno
Lucie Johaníková
Matěj Jurisa
Matěj Jurisa
Kateřina Jurisová
Martin Jurák Smartlook
Jaroslav Kadlec MK Hlinsko
Tomáš Kapounek
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Tomas Kerlin (r)UNISáci
Marie Kociánová
Marie Kociánová
Matúš Kocka
Lukáš Kocur AKBK
Jiří Kolář STG Česká
Šárka Kolářová STG Česká
Jaroslav Konečný Všehomír
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Adela Kočí sportobchod.cz
Heidi Kočí
Halka Kočí
Adela Kočí sportobchod.cz
Rudy Krajča AKBK
Petr Krieg BMT Brno
Petr Krieg BMT Brno
Jaroslav Kropáček
Luděk Králík Veverská Bítýška
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Michal Kula Žvíci
Kamil Kunz
Jakub Kura eWRC.cz
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Petr Kučínský
Eva Kytlicova
Jaroslav Lavička Drásov
Lukas Lazar
Aleš Liška Universal USU Team
Eva Liščinská Tesla
Radim Lukeš Bavory
Martina Láníčková
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec AC Moravská Slávia Brno
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Jiří Medek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Adam Mihalov AKBK Prešov
Ján Mikláš Test
Honza Mikula Oddíl 2015
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Alan Munteanu
Lucie Mádrová Track&Field Brno
Rudolf Müller AKBK
Šárka Nekudová Mizuno panna a panic
Hana Novakova
Petr Novotný AK Kuřim
Josef Nováček SDH Čučice
Lukáš Němec
Pierre Ocke
Roman Ondráček
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský SDH Starý Lískovec
Zuzana Ozanova
Zdeněk Papež
Tomáš Parma Rungo.cz
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Bohdana Pavlačková
Luboš Pecka Pecka walking & running
Radka Peniáková
Jiří Petr
Katarina Petrova
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Václav Pokorný Brno
Petra Popelková
Petr Poupě Smartlook
Michal Prouza
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Daniel Roško
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Rosťa Růžička
Jindřich SCHICK
Ondřej SUCHÝ
Veronika Schönová
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Marie Skřivanová HO Start
Jiří Slavík
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Jaroslav Sláma ENDEKA BASSTA team
Martin Sobotka
Jiří Soják
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Roman Svabensky
Petr Svoboda
Soňa Svobodová SKP KOMETA BRNO
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Martin Tesař
Zbyněk Tkadlčík
Jan Toman
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno, spolek
Kristína Tošnerová
Danka Truksová
Roman Tupa Řečkovice crew
Radim Táborský
Marek Táslar
Roman Tříska
Veronika Ubrová Body Care Brno
Petr Uhmann KOS Tesla Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jitka Valerová MPP
Michaela Vaněrková
Michal Vaňáč 2BWINNER TEAM
Martin Vašulín MC team
Vojtěch Vizner
Jan Vizner
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Martin Vodák
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Jana Vorlíčková Kilpi KOME Klub
Ladislav Voráč
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
František Zezulka VŠPJ Jihlava
Petr Zezulka
Tomáš Zhoř Brno
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
David Zourek Blansko
Petr Zámečník Veselá kopa
Niek van der Sluijs
iva zitová žádný
Igor Čech
Petr Čepelák
Roman Čišecký AT&T
Peter Ďuriač Jedľové Kostoľany
Bohumír Řehořek Brno
jiří Šimoník Orel-Židenice
Martin Šimunek Modřice
Petr Šmídek
Vojtěch Šobáň Morosystems
Jan Šplíchal
Vít Špéra Www.sklepy-spera.cz
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek