Již 26 let 1997 - 2022

Závod Palackého vrch - běh v terénu, 25. 5. 2022

Druhý závod sezóny 2022

Detail tratě

Délka závodu činí 7,1 km. Běží se okruh (Mapy.cz) Prezence a start závodu jsou umístěny v areálu atletického oválu, vstup bránou nedaleko autobusové zastávky Palackého vrch. Bližší poloha je zaznačena v mapě zde.

PROPOZICE K ZÁVODU PALACKÝ VRCH - MEDLÁNECKÉ KOPCE

  • Při příchodu všichni provedou prezenci (vyjma předplatitelů, kteří si již vyzvedli číslo a měřící čip). Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé si na svém prvním závodě vyzvedávají na vyhrazeném místě měřící čip a startovní číslo, obojí si ponechávají na celý běžecký pohár.
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! 
  • Start závodu v 18:00 ve 2 vlnách po cca 1 minutě.
  • Parkování v podzemních garážích vedle sportovní haly nebo u Technologického parku.
  • Využijte MHD 
    • zastávka Palackého vrch (autobus 53) nebo zastávka Červinka (tramvaj 12).
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.
Mapy.cz - Palačák

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jaroslav Beneš o106.run
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Jiřina Coufalová Brno
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Radomír Doležal
Milan Doležal Horal Šumperk
Zdenka Doležalová
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Vojtěch Durna
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Ctirad Fiala
Jana Fialová
Tomáš Frank BeCydog.cz
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Michal Gistr
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauer Doňarová Waldorf runners
Jiri Hanak
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Hubený
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Magda Janková
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias A12
Jaroslava Ježková
Martin Jurák
David Jánský
Soňa Kalužová
Zdeněk Kamenský
Radim Kapavík
Vladimír Kaňovský
Marie Kociánová
Jiří Kolář STG Česká
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Václav Kosmák
Rudy Krajča AKBK
Jaroslav Kropáček
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Lukáš Kubíček
Jakub Kura IRIteam
Daniela Kuruczová
Karolína Kvochová
Marta Lewandowska
Aleš Liška Universal USU Team
Erik Lukáč berg heil!
Martina Láníčková
Marek Magáth Kinalisoft
Martin Malina
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Zdeněk Mazal
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Jan Mráz
Štěpán Mráček
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Pavlína Mrůzková Univerzita Brno plavání
Josef Nováček SDH Čučice
Pierre Ocke
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Zuzana Ozanova
Jana Pančochová
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Luboš Pecka Pecka Sport
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Tomáš Pohl (XXX)
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Vojtěch Pospíšil
Michal Prouza
Michal Pruša
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Hana Rošková
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jan Ryška
Jindřich SCHICK
Jiří Selucký
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Martin Sobotka
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Rostislav Stříbrný
Tereza Střížová
Petr Svoboda
Vojtěch Svoboda
Jan Tecl Troubsko
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno
Roman Tupa
Veronika Ubrová Body Care Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Radim Valenčík
Irena Valenčíková
Andrea Valíková
Jan Vizner
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Slávek Vlček
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Ladislav Voráč
Petr Vrubel
Filip Vrána Jundrov
Petr Vykypěl
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
David Zelený
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Štěpán Černý
Jiří Červenka
Martin Červinka
Roman Čišecký AT&T
Tomáš Čížek
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Veronika Šimáčková
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek
Jan Žák