Již 26 let 1997 - 2022

Závod Pisárky, 29. 6. 2022

Sedmý závod sezóny 2022

Detail tratě

Bližší poloha startu a cíle je zaznačena na mapě zde. Trasa (Mapy.cz a Garmin

PROPOZICE K  ZÁVODU V PISÁRKÁCH

  • Při příchodu všichni provedou prezenci. Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé si vyzvedávají na vyhrazeném místě měřící čip a startovní číslo, obojí si ponechávají na celý běžecký pohár.
  • Předplatitelé, kteří se zaregistrují do 16.5.2022 11:00 budou mít připravené startovní číslo se jménem již na první závod. Ostatní je obdrží až na dalších závodech.
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! 
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • Parkování možné na parkovišti u Anthroposu, u BVV či přilehlých ulicích Veslařská a Antonína Procházky.
  • Využijte MHD – zastávka ANTHROPOS
    • autobusy 44, 84, 52, 68 trolejbusy 25, 26, 37
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Lukáš Baťa
Jaroslav Beneš o106.run
Radomír Beneš 2BWINNER TEAM
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Petr Blažek
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
David Chvastek Jobs Contact
Jiřina Coufalová Brno
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Radomír Doležal
Milan Doležal Horal Šumperk
Zdenka Doležalová
Luděk Dolíhal VSK Uni Brno / Uherčice
Martin Donaldson
Štěpán Dorňák
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Marek Fajstavr
Jana Fialová
Tomáš Frank BeCydog.cz
Petra Franková
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Karel Fučík
Hana Fučíková
Juraj Galbavý Running Zone Brno
Michal Gistr
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Jamie Glen
Helena Grauer Doňarová Waldorf runners
Aleksandra Grokhotova
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Karolína Horáková
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Hubený
Denisa Hubíková
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Jiří Hýbl Hrušovany u Brna
Marek Indra (R)UNISáci
Daniel Indra SSK Vítkovice, z.s.
Magda Janková
Lenka Jančaříková 2BWINNER TEAM
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias A12
Pavlína Jordánová
Martin Jurák
Vladimír Kaňovský
Daniel Klofáč
Jaroslav Klouda
Lucie Kobzíková Orel Židenice
Marie Kociánová
Josef Koláček Lajdáci
Jiří Kolář STG Česká
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Daniel Kotyza
Jaroslav Kropáček
Jan Králík
Marek Kubuš 2b Winner Team
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Lukáš Kubíček
Jakub Kura IRIteam
Karolína Kvochová
Barbora Kóša
Aleš Liška Universal USU Team
Erik Lukáč berg heil!
Martina Láníčková
Martin Malina
Michal Malý
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Zdeněk Mazal
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Štěpán Mráček
Kateřina Mráčková
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Sára Navrátilová
Josef Nováček SDH Čučice
Pepa Omáčka
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Zuzana Ozanova
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Luboš Pecka Pecka Sport
Josef Pernica SDH Kotvrdovice
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Tomáš Pohl (XXX)
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Vojtěch Pospíšil
Michal Prouza
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Lenka Přikrylová Endeka Bassta team
Carla Reištetterová
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jan Ryška
Jindřich SCHICK
Štěpán Sedlák UNOB
Jiří Selucký
Pavel Sečkář The Losers Initiative
Martin Sládeček
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Marek Solony
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Rostislav Stříbrný
Vojtěch Svoboda
Petr Svoboda
Jan Tecl Troubsko
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno
Danka Truksová
Roman Tupa
Vojtěch Turek
Veronika Ubrová Body Care Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jan Vizner
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Filip Vrána Jundrov
Richard Vytásek Extra Brno
Milan Zapletal Kabrňáci
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Martin Čermák The Losers Initiative
Jiří Červenka
Roman Čišecký AT&T
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Jan Šplíchal
Petr Štefek
Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák