Již 27 let 1997 - 2023

Galerie

FOTKY

Díky spolupráci se společností ZONER software, a.s. používáme pro fotogalerii účet na Zonerama. Fotografie starší 2018 najdete na webovém fotoalbu rajce.idnes.cz

Zvolte “veřejné album” - odkryje všechny fotky.

 

Milý předplatitelé,

v rámci startovního balíčku, který jsme pro Vás letos ve spolupráci s našimi partnery připravili, obdržíte zdarma i roční licenci grafického programu ZPS X. Níže najdete postup, jak licenci získat.

Zoner Photo Studio X pro předplatitele TRIEXPERT CUPu

Stačí málo a vaše fotky mohou vypadat mnohem lépe. Zoner Photo Studio X Vám v tom pomůže a zároveň ušetří spoustu času stráveného zpracováváním digitálních fotografií. Tato alternativa k Photoshopu i Lightroomu je nejoblíbenější český fotoeditor pro Windows.

Pokud máte o licenci zájem, napište na email michal.prouza@zoner.cz a do předmětu uveďte ZPS X – TRIEXPERT CUP. Poté Vám bude zaslán kód a odkaz ke stažení licence.

Každý návštěvník závodu, tedy i osoba jako doprovod, souhlasí svou účastí na tomto závodě, tedy soukromou akcí pořadatele, s pořízením fotografíí a zvěřejněním na TRIEXPERT CUP sociálních sítích, webu a na uložišti Zonerama na našem profilu.

Zonerama

INSTAGRAM

Na účet TRIEXPERTCUP dáváme nejlepší fotografie z poháru. Budete-li přidávat fotografie na Instagram pod svým účtem, nezapomeňte, prosím, použít hashtag #TriexpertCup, aby bylo hledání fotek z poháru pro otatní jednodužší. Podívejte se na více jak 1000 fotek s hasthtagem.

V případě, že máte jakékoli fotografie či videa ze závodů TRIEXPERT CUPu,můžete je poslat na adresu jakub.mach@triexpert.cz. Pokud nám dáte souhlas, rádi je zveřejníme a umožníme závodníkům, aby se mohli najít a vidět své trénované tělo v závodním zápalu. 

Děkujeme, že fotíte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým