Již 28 let 1997 - 2024

2024/06/15 - Propozice SAKO běh pro Kociánku, středa 19.6.2024

Vrchol letošního TRIEXPERT CUPu - nová trať, charitativní běh, pivko a kofola zdarma ... To vše je "SAKO Brno běh pro Kociánku" ve středu 19.6.2024. Přijďte svým během podpořit Centrum Kociánka a užít si parádní závod a atmosféru "Zamilcu"… Veškeré startovné jde na podporu Centrum Kociánka

V zázemí závodu bude možnost Kociánku podpořit i koupí výrobků ze sociálně terapeutických dílen Centra Kociánka. Děkujeme velmi titulárnímu partnerovi SAKO Brno za štědrou podporu Centra Kociánka a našeho závodu.

PROPOZICE ZÁVODU 

  • Startovné předem  on-line 180,-Kč s platnou přes QR kód nebo bankovním převodem.
  • Startovné v den závodu na místě 200,-Kč v hotovosti.
  • Prezence na závod od 17.00hod.
  • TEC Běháček - běžecký kroužek pro děti od 17.45hod (viz dále).
  • Start závodu v 18.00hod.
  • Zázemí závodu v útulné Výletní hospodě Zamilec.
  • Po závodě ZDARMA kofola a pivo od partnera poháru Petr Hauskrecht - Parní pivovar.

Detailní propozice ZDE

ZÁVODNÍ TRAŤ

Nádherná krosová trať v Zamilovaném hájku v Brně - Řečkovicích. Trasa vás zavede přímo do srdce Zamilovaného hájku a pak vzhůru k Soběšicím a přes ukrytá Soběšická jezírka zpět.

Celková délka: 9,5 km
Celkové převýšení: 210 metrů
Nejprudší sklon: 14.6% (2,74 – 2,94 km)
Povrch: asfalt: 1,1 km, šotolinové a zpevněné cesty: 3,8 km, nezpevněné a lesní cesty: 4,6 km

Celá trasa bude důkladně označena dočasným značením v podobně žlutých tabulek se šipkou na křižovatkách, doplněných žlutočernými fáborky na potvrzení směru a bílými šipkami na zemi.

Prémie “Rychlých milenců” - o nejrychlejší průběh Zamilovaným hájkem
První běžec a běžkyně, kteří proběhnou metou 1,35 km od startu (u kriketového hřiště na konci Zamilovaného hájku) získají láhev vína od partnera poháru Vinné sklepy Špéra.

Mapa tratě ZDE
Animace tratě ZDE

TEC Běháček - běžecký kroužek pro děti

Během závodu se o vaše děti postará RUNNING ZONE v rámci "TEC Běháčku". Vy si zazávodíte a děti si užijí pohybových her a aktivit pod vedením zkušených lektorů. TEC běháček 2024 je určen pro děti ve věku 4 až 12 let.  Děti během zájmového kroužku povedeme hravou formou k obratnosti, smyslu pro fair play, nenutíme je závodit. Snažíme se budovat pozitivní vztah ke sportu. Děti jsou v ideálním případě rozděleni podle věku na skupiny 4-6, 7–12 let. Přihlížíme k dovednostem dítěte a přizpůsobíme jim náplň kroužku. 

V 17.45hod nám v místě stratu závodu předáte své děti a po závodě v 19.00hod si je u nás zase vyzvednete. Pro předplatitele poháru je služba zdarma a pro ostatní 100,-Kč/dítě (150,-Kč/dvě děti). 

Přihláška do TEC Běháček 2024 ZDE Vyplněnou a podepsanou přihlášku odevzdávejte prosím při předání dětí (při první návštěvě kroužku). Nebo přihlášku vyplňte a podepište na místě. 

Generální partner poháru TRIEXPERT - běžecké speciálky

Potřebujete běžecké vybavení? Generálním partnerem 28. ročníku TRIEXPERT CUPU jsou běžecké speciálky TRIEXPERT. Navštivte jeho běžeckou prodejnu na Štefánikově ulici 60 v Brně.

 TRIEXPERT má 20 let zkušeností s diagnostikou došlapu, která je nezbytná pro správný výběr běžecké boty dle vašich dispozic a potřeb. TRIEXPERT nabízí široký sortiment běžeckých bot a textilu od světových značek ve všech cenových relacích. Konzultanti TRIEXPERTU jsou zkušení běžci, kteří chtějí a umějí poradit.

TRIEXPERT CUP - další závody 

TRIEXPERT CUP je běžecký seriál 15ti závodů. Dalším závodem bude Běh v Zoo Brno ve středu 26.6.2024, a to včetně dětských běhů. V příštím týdnu přineseme aktuální novinky  propozice tohoto závodu.

TRIEXPERT CUP 2024 - Termínovka ZDE

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým 

 

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425