Již 28 let 1997 - 2024

2024/06/20 - Propozice Běh v Zoo Brno, a dětské běhy, středa 26.6.2024

Třešnička na dortu letošního TRIEXPERT CUPu - nová unikátní trať, dětské běhy a to v brněnské zoologické zahradě. To vše je "Běh v Zoo Brno" ve středu 26.6.2024. 

Využijte skvělé příležitosti a vezměte do zoo své děti. Prezence na závod již od 14.00 před hlavním vstupem do Zoo Brno. Pro malé i velké závodníky vstup ZDARMA. Projděte si společně v klidu zoo. Děti si pak zaběhnou svůj malý závod (diplom, medaile). A během vašeho závodu mohou třeba sportovat v našem běžeckém kroužku TEC Běháček. 

Jako organizátoři darujeme polovinu vybraného startovného na podporu chovu bizona amerického

Bizon je největším suchozemským savcem Severní Ameriky. V případě potřeby dokáže běžet rychlostí až 50 km/h. Před 200 lety obývalo americké prérie asi 40 miliónů bizonů. V 19. století však přivedl člověk bizona na pokraj vyhubení. Ochranná opatření zastavila výrazné úbytky volně žijících bizonů, ale současná populace zaujímá pouze 1 % původního výskytu. Bizon žije převážně v národních parcích a rezervacích a je ohrožen zejména ztrátou jeho přirozeného životního prostředí.

PROPOZICE ZÁVODU 

  • Startovné předem on-line 180,-Kč s platnou přes QR kód nebo bankovním převodem.
  • Startovné v den závodu na místě 200,-Kč  v hotovosti.
  • Prezence na závod od 14.00hod před Hlavním vstupem do Zoo Brno
  • Přihlášení běžci (děti, dospělí) při prezenci obdrží náramek, který je opravňuje ke vstupu do Zoo Brno zdarma
  • TEC Běháček - běžecký kroužek pro děti od 17.45hod (viz dále).
  • Start závodů dětí od 17.30hod.
  • Start závodu dospělých v 18.00hod.

Detailní propozice ZDE

Registrace dětí

  • Přihlaste se do svého registrovaného profilu, pod kterým jste se již jako účastníci TRIEXPERT CUPU hlásili na závody (email, heslo) a přihlaste své dítě/děti. Startovné 50,-Kč - platba na místě.
  • Přihláška do profilu ZDE.
  • Pokud svůj registrovaný profil nemáte, přihlaste své dítě/děti přímo na místě. Startovné 70,-Kč - platba na místě.

ZÁVODNÍ TRAŤ

Z větší části vede trať závodu v Zoo Brno a to i po místech, která nejsou veřejnosti normálně přístupná. Vždy se prosím držte po vaší pravé ruce. Některé pasáže se běží obousměrně, např. rovinka k expozici Psounů, kopeček a otočka v Africké vesnici. 

Mapa tratě ZDE.

Dětské běhy

Délku běhu můžete zvolit dle našeho doporučení či dle svého vlastního uvážení (věk, fyzická zdatnost, zdravotní způsobilost dítěte atd.). Dětský běh je nesoutěžní a nebude měřen čas. Tratě jsou o vzdálenosti 50m (1-4 roky), 100m (5-6 let), 200m (7-8 let) a 350m (9 a více let). 

Více v detailních propozicích ZDE

TEC Běháček - běžecký kroužek pro děti

Během závodu se o vaše děti postará RUNNING ZONE v rámci "TEC Běháčku". Vy si zazávodíte a děti si užijí pohybových her a aktivit pod vedením zkušených lektorů. TEC běháček 2024 je určen pro děti ve věku 4 až 12 let.  Děti během zájmového kroužku povedeme hravou formou k obratnosti, smyslu pro fair play, nenutíme je závodit. Snažíme se budovat pozitivní vztah ke sportu. Děti jsou v ideálním případě rozděleni podle věku na skupiny 4-6, 7–12 let. Přihlížíme k dovednostem dítěte a přizpůsobíme jim náplň kroužku. 

V 17.45hod nám v místě stratu závodu předáte své děti a po závodě v 19.00hod si je u nás zase vyzvednete. Pro předplatitele poháru je služba zdarma a pro ostatní 100,-Kč/dítě (150,-Kč/dvě děti). 

Přihláška do TEC Běháček 2024 ZDE Vyplněnou a podepsanou přihlášku odevzdávejte prosím při předání dětí (při první návštěvě kroužku). Nebo přihlášku vyplňte a podepište na místě. 

Generální partner poháru TRIEXPERT - běžecké speciálky

Potřebujete běžecké vybavení? Generálním partnerem 28. ročníku TRIEXPERT CUPU jsou běžecké speciálky TRIEXPERT. Navštivte jeho běžeckou prodejnu na Štefánikově ulici 60 v Brně.

 TRIEXPERT má 20 let zkušeností s diagnostikou došlapu, která je nezbytná pro správný výběr běžecké boty dle vašich dispozic a potřeb. TRIEXPERT nabízí široký sortiment běžeckých bot a textilu od světových značek ve všech cenových relacích. Konzultanti TRIEXPERTU jsou zkušení běžci, kteří chtějí a umějí poradit.

TRIEXPERT CUP - další závody 

TRIEXPERT CUP je běžecký seriál 15ti závodů. Dalším závodem bude MILT Popůvky ve středu 17.7.2024.

TRIEXPERT CUP 2024 - Termínovka ZDE

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým 

 

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425