17. Atletický stadión Pod Palackého vrchem, HODINOVKA - atletický ovál, 21.8.
Pořadí | Startovací číslo | Jméno | Čas | Ročník | Pohlaví | Kategorie | Oddíl | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 34 | ADAM SZYMANIK | 60:00:00 | 1996 | Muž | Kategorie-A | AK Havířov | 100 |
2. | 2 | LUKÁŠ SOURAL | 60:00:00 | 1982 | Muž | Kategorie-A | Siemens a VSK UNI BRNO | 98.62 |
3. | 10 | ADAM MIHALOV | 60:00:00 | 1992 | Muž | Kategorie-A | Prešov | 96.9 |
4. | 4 | TOMÁŠ HRDINA | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-B | AC Moravská Slavia Brno | 95.59 |
5. | 474 | PAVEL MUSIL | 60:00:00 | 1975 | Muž | Kategorie-B | BRNO MEDLÁNKY | 94.07 |
6. | 6 | ZDENĚK HRABOVSKÝ | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 93.79 | |
7. | 7 | LUKÁŠ KOCUR | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | 92.55 | |
8. | 13 | MARTIN BULÍN | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Ivančice | 91.74 |
9. | 12 | VÁCLAV POKORNÝ | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-B | Brno | 91.02 |
10. | 478 | MARTIN VINTRLÍK | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | Křepice | 90.44 |
11. | 116 | LADISLAV ŠTEVANKA | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | ENDEKA BASSTA team | 90.42 |
13. | 244 | LUKÁŠ RYBA | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-B | 90.08 | |
14. | 472 | JAN PAVELKA | 60:00:00 | 1982 | Muž | Kategorie-A | FENIX SKI Team Jeseník | 88.91 |
15. | 192 | PETR SVOBODA | 60:00:00 | 1968 | Muž | Kategorie-C | AC Moravská Slavia Brno | 88.74 |
16. | 477 | MARTIN CHLUMECKÝ | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 88.6 | |
17. | 20 | LIBOR VOJTEK | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | ENDEKA BASSTA team | 88.35 |
18. | 297 | Jakub Šimek | 60:00:00 | 2001 | Muž | Junioři | Triexpert | 88.06 |
19. | 195 | PAVEL VIŠČOR | 60:00:00 | 1974 | Muž | Kategorie-B | 87.77 | |
20. | 84 | PATRIK KUGLER | 60:00:00 | 1992 | Muž | Kategorie-A | fKlidu sport team | 87.7 |
21. | 17 | DENIS MATOUŠEK | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 87.41 | |
22. | 235 | MILAN DOLEŽAL | 60:00:00 | 1972 | Muž | Kategorie-B | Horal Šumperk | 87.17 |
23. | 437 | DAVID KOPEČEK | 60:00:00 | 1991 | Muž | Kategorie-A | 86.74 | |
24. | 19 | RADEK PETR | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Králíky | 86.62 |
25. | 99 | JAROSLAV BENEŠ | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-B | ShiJi Do | 85.83 |
26. | 63 | FILIP SZYMANIK | 60:00:00 | 1994 | Muž | Kategorie-A | TJ Jäkl Karviná | 85.76 |
27. | 479 | LUDĚK DOLÍHAL | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | Uherčice | 85.62 |
28. | 96 | ROMAN ČIŠECKÝ | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | AT&T | 85.53 |
29. | 65 | MARTIN KOCH | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | NUGGET BROTHERS | 85.51 |
30. | 265 | PAVEL MATOUŠEK | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-B | 85.16 | |
31. | 71 | RADEK PRIPUTEN | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 85.09 | |
32. | 206 | JAN PTAŠEK | 60:00:00 | 1991 | Muž | Kategorie-A | fKlidu sport team | 85.04 |
33. | 475 | ADAM ČERBÁK | 60:00:00 | 2000 | Muž | Junioři | 84.95 | |
34. | 54 | MARTIN ŠTĚPÁNEK | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | ENDEKA BASSTA team | 84.89 |
35. | 199 | JOSEF KUČERA | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Kuřim/Rosice | 84.75 |
36. | 243 | KAMIL KUNZ | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-B | 84.35 | |
37. | 471 | JAN SOVÁK | 60:00:00 | 1989 | Muž | Kategorie-A | Masarykova uni | 83.87 |
38. | 128 | JAROSLAV KROPÁČEK | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | 83.74 | |
39. | 53 | MARCEL HAŠPL | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | Oddíl 2015 | 83.65 |
40. | 171 | LUCIE VACULOVÁ | 60:00:00 | 1982 | Žena | Kategorie-A | RUN & MUM | 83.6 |
41. | 73 | RICHARD PÁVIŠ | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-B | RUN magazine team | 83.43 |
42. | 424 | MARTIN ŠERÁK | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-B | 83.28 | |
43. | 232 | VLADIMÍR KUNDRÁT | 60:00:00 | 1992 | Muž | Kategorie-A | 83.28 | |
44. | 125 | ZBYNĚK BEDNÁŘ | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | Tišnov | 83.17 |
45. | 160 | ADAM BLISA | 60:00:00 | 1991 | Muž | Kategorie-A | 83.02 | |
46. | 196 | LIBOR ZOUHAR | 60:00:00 | 1958 | Muž | Kategorie-D | Brno - Líšeň | 82.8 |
47. | 231 | JAKUB URBAN | 60:00:00 | 2000 | Muž | Junioři | 82.72 | |
48. | 476 | JIŘÍ ČERVENKA | 60:00:00 | 1987 | Muž | Kategorie-A | 82.69 | |
49. | 40 | DALIMIL FANFRDLA | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | Matyteam | 82.33 |
50. | 440 | JAN URBÁŠEK | 60:00:00 | 1994 | Muž | Kategorie-A | 82.1 | |
51. | 428 | JAN ANTL | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 82.1 | |
52. | 269 | DAVID ZUSKA | 60:00:00 | 1989 | Muž | Kategorie-A | 82.09 | |
53. | 452 | DANIEL INDRA | 60:00:00 | 2004 | Muž | Junioři | AK Prostějov | 81.94 |
54. | 46 | MICHAL ZEDNÍČEK | 60:00:00 | 1987 | Muž | Kategorie-A | (R)unisáci | 81.92 |
55. | 194 | JIŘÍ HÝBL | 60:00:00 | 1967 | Muž | Kategorie-C | Hrušovany u Brna | 81.73 |
56. | 459 | JAROSLAV KADLEC | 60:00:00 | 1980 | Muž | Kategorie-A | 81.69 | |
57. | 133 | RADIM HUPŠIL | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 81.49 | |
58. | 267 | TOMÁŠ ZHOŘ | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 81.48 | |
59. | 416 | FILIP PAVLON | 60:00:00 | 1992 | Muž | Kategorie-A | 81.33 | |
60. | 470 | JAN HORÁK | 60:00:00 | 1986 | Muž | Kategorie-A | 81.3 | |
61. | 165 | BRAŇO ŽARNOVIČAN | 60:00:00 | 1975 | Muž | Kategorie-B | 81.28 | |
62. | 204 | PAVEL MORAVEC | 60:00:00 | 1980 | Muž | Kategorie-A | Red Hat | 81.17 |
63. | 33 | VLADIMÍR ZELINKA | 60:00:00 | 1989 | Muž | Kategorie-A | 81.14 | |
64. | 299 | DAVID RYŠAVÝ | 60:00:00 | 1989 | Muž | Kategorie-A | SK Meteor Brno | 81.11 |
65. | 434 | RADEK GIEBL | 60:00:00 | 1975 | Muž | Kategorie-B | 81.01 | |
66. | 457 | PAVEL TEŠNAR | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | AC MS BRNO | 80.93 |
67. | 473 | ALAN MUNTEANU | 60:00:00 | 1969 | Muž | Kategorie-C | 80.66 | |
68. | 463 | MARTIN LUKŠO | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 80.61 | |
69. | 450 | MICHAEL ŽOLCER | 60:00:00 | 1989 | Muž | Kategorie-A | 80.56 | |
70. | 417 | DAVID ŠEVČÍK | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | 80.38 | |
71. | 224 | VOJTĚCH ŠOBÁŇ | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Morosystems | 80.13 |
72. | 422 | PETR DOUPNÍK | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-B | 80.02 | |
73. | 228 | RADOMÍR BENEŠ | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | 79.88 | |
74. | 249 | PETR DYTRT | 60:00:00 | 1976 | Muž | Kategorie-B | Běžci Moravany | 79.84 |
75. | 22 | PAVEL CZERNÝ | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | Never Alone | 79.83 |
76. | 315 | JAKUB JIŘIKOVSKÝ | 60:00:00 | 1999 | Muž | Junioři | TK OPEN | 79.62 |
77. | 169 | PAVEL BORDOVSKÝ | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Pro dřeň na dřeň | 79.51 |
78. | 37 | PAVEL HAŠKA | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | Oddíl 2015 | 79.5 |
79. | 441 | ELIŠKA VLACHOVÁ HUTOVÁ | 60:00:00 | 1988 | Žena | Kategorie-A | 79.47 | |
80. | 430 | JAN PIVEC | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | Oddíl Hal 3000 | 79.39 |
81. | 454 | KAREL POŽÁR | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-B | 79 | |
82. | 74 | LUKÁŠ BÁR | 60:00:00 | 1974 | Muž | Kategorie-B | Esko Brno | 78.92 |
83. | 439 | JOSEF BITTNER | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | 78.9 | |
84. | 461 | JARMIL VEPREK | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 78.84 | |
85. | 451 | MAREK INDRA | 60:00:00 | 1972 | Muž | Kategorie-B | 78.58 | |
86. | 151 | MARTIN ZEMAN | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-B | NUGGET BROTHERS | 78.55 |
87. | 468 | MARTIN JIŘIKOVSKÝ | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | TK OPEN | 78.47 |
88. | 186 | JIŘÍ BARVÍŘ | 60:00:00 | 1982 | Muž | Kategorie-A | R.I.P. Brno | 78.44 |
89. | 182 | JIŘÍ MERENDA | 60:00:00 | 1986 | Muž | Kategorie-A | 78.44 | |
90. | 174 | ONDŘEJ VACULA | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | AC Lelek | 78.39 |
91. | 447 | ONDŘEJ VAŇURA | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | 78.33 | |
92. | 122 | ZDENKO TICHÝ | 60:00:00 | 1982 | Muž | Kategorie-A | Adamov | 78.03 |
93. | 124 | JOSEF NOVÁČEK | 60:00:00 | 1958 | Muž | Kategorie-D | SDH Čučice | 77.88 |
94. | 407 | ONDŘEJ PROKOP | 60:00:00 | 1962 | Muž | Kategorie-C | 77.73 | |
95. | 152 | TOMÁŠ KAPOUNEK | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 77.57 | |
96. | 200 | FILIP VRÁNA | 60:00:00 | 1976 | Muž | Kategorie-B | Turun Urheilluto | 77.31 |
97. | 442 | JIŘÍ DUFEK | 60:00:00 | 1968 | Muž | Kategorie-C | 77.3 | |
98. | 413 | TOMÁŠ TVARUŽKA | 60:00:00 | 1972 | Muž | Kategorie-B | 76.96 | |
99. | 177 | IVO HAVELKA | 60:00:00 | 1967 | Muž | Kategorie-C | 76.82 | |
100. | 32 | MICHAL PROUZA | 60:00:00 | 1986 | Muž | Kategorie-A | 76.54 | |
101. | 455 | TOMÁŠ KRUML | 60:00:00 | 1966 | Muž | Kategorie-C | 76.38 | |
102. | 58 | DAVID PIŠTĚLÁK | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 76.25 | |
103. | 453 | LUKÁŠ LAZAR | 60:00:00 | 1982 | Muž | Kategorie-A | 76.17 | |
104. | 190 | MILAN NEVĚČNÝ | 60:00:00 | 1976 | Muž | Kategorie-B | Brno - Lesná | 75.82 |
105. | 42 | TOMÁŠ PARMA | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | RunGo.cz | 75.74 |
106. | 456 | ALEŠ BŘEZINA | 60:00:00 | 1962 | Muž | Kategorie-C | Brno | 75.65 |
107. | 402 | JAROSLAV BALÁK | 60:00:00 | 1957 | Muž | Kategorie-D | 75.53 | |
108. | 30 | ONDŘEJ FRIDRICH | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | 75.25 | |
109. | 179 | MICHAL JANOUŠEK | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 75.09 | |
110. | 284 | JAN TEČL | 60:00:00 | 1958 | Muž | Kategorie-D | Troubsko | 74.96 |
111. | 92 | ROSTA RŮŽIČKA | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | 74.9 | |
112. | 205 | ADÉLA ŠIANSKÁ | 60:00:00 | 1991 | Žena | Kategorie-A | fKlidu sport team | 74.89 |
113. | 285 | JIŘÍ LOUCKÝ | 60:00:00 | 1980 | Muž | Kategorie-A | Šebkovice | 74.75 |
114. | 146 | MARKÉTA DOKOUPILOVÁ | 60:00:00 | 1977 | Žena | Kategorie-B | 74.56 | |
115. | 157 | ALBÍN HANÁK | 60:00:00 | 1951 | Muž | Kategorie-D | AC Moravská Slavia | 74.14 |
116. | 76 | MARTIN VIČAR | 60:00:00 | 1972 | Muž | Kategorie-B | ČMI | 73.75 |
117. | 405 | JAKUB ŽŮREK | 60:00:00 | 1995 | Muž | Kategorie-A | 73.57 | |
118. | 129 | JÁN MIKLÁŠ | 60:00:00 | 1990 | Muž | Kategorie-A | 73.55 | |
119. | 261 | JAN KOPLÍK | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 73.37 | |
120. | 109 | JAKUB KOCIAN | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | Rungo.cz | 73.12 |
121. | 464 | ZBYNĚK REDERER | 60:00:00 | 1987 | Muž | Kategorie-A | RunGo Brno | 73.11 |
122. | 403 | MILAN ŽŮREK | 60:00:00 | 1966 | Muž | Kategorie-C | 73.11 | |
123. | 290 | MARTIN ČERVINKA | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 73.08 | |
124. | 48 | LUCIE MÁDROVÁ | 60:00:00 | 1975 | Žena | Kategorie-B | Track&Field Brno | 73.07 |
125. | 123 | JIRKA HRAZDIL | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | SK Žabovřesky Brno | 72.69 |
126. | 449 | JAROSLAV KUNDRÁT | 60:00:00 | 1976 | Muž | Kategorie-B | 72.66 | |
127. | 467 | SLÁVEK VLČEK | 60:00:00 | 1989 | Muž | Kategorie-A | 72.6 | |
128. | 255 | PAVEL CIBULKA | 60:00:00 | 1964 | Muž | Kategorie-C | 72.44 | |
129. | 410 | DAVID LENHART | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-B | BRNO | 72.35 |
130. | 272 | MONIKA RUSÍNOVÁ | 60:00:00 | 1977 | Žena | Kategorie-B | 72.14 | |
131. | 438 | TOMÁŠ POKLUDA | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | BRNO | 72.1 |
132. | 52 | JAN DANĚK | 60:00:00 | 1989 | Muž | Kategorie-A | 72.02 | |
133. | 210 | HANA NOVÁKOVÁ | 60:00:00 | 1988 | Žena | Kategorie-A | 72 | |
134. | 161 | ŠTĚPÁN HAVLÍČEK | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 71.98 | |
135. | 51 | MAREK PIVODA | 60:00:00 | 1987 | Muž | Kategorie-A | jsb | 71.92 |
136. | 460 | LENKA SLABÁKOVÁ | 60:00:00 | 1966 | Žena | Kategorie-C | AC MS BRNO | 71.91 |
137. | 238 | JIŘÍ RÝDEL | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 71.88 | |
138. | 409 | IGOR ČECH | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | Recoil.CZ | 71.86 |
139. | 281 | VOJTĚCH SVOBODA | 60:00:00 | 1994 | Muž | Kategorie-A | 71.76 | |
140. | 408 | LADA GROSSOVÁ | 60:00:00 | 1972 | Žena | Kategorie-B | 71.68 | |
141. | 415 | JOSEF LAVIČKA | 60:00:00 | 1989 | Muž | Kategorie-A | 71.66 | |
142. | 236 | MARTINA LÁNÍČKOVÁ | 60:00:00 | 1964 | Žena | Kategorie-C | 71.53 | |
143. | 112 | MIROSLAV ŠVIHEL | 60:00:00 | 1986 | Muž | Kategorie-A | BS Slopné | 71.47 |
144. | 274 | JAROSLAV LAVIČKA | 60:00:00 | 1959 | Muž | Kategorie-D | Drásov | 71.15 |
145. | 445 | MICHAL DOVIČOVIČ | 60:00:00 | 1992 | Muž | Kategorie-A | 70.88 | |
146. | 36 | HONZA MIKULA | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-B | Oddíl 2015 | 70.82 |
147. | 175 | DALIBOR SLÍVA | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | 70.73 | |
148. | 49 | DAVID JÁNSKÝ | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-B | Brno | 70.41 |
149. | 72 | VLASTIMIL HOLER | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | Kensei Dojo Brno | 70.35 |
150. | 465 | ONDREJ VÉGH | 60:00:00 | 1966 | Muž | Kategorie-C | Újezd u Brna | 70.32 |
151. | 158 | JAROSLAV ŠMIDRA | 60:00:00 | 1972 | Muž | Kategorie-B | 70.32 | |
152. | 55 | JAN ŠPALEK | 60:00:00 | 1990 | Muž | Kategorie-A | Rebelbean Runners | 70.28 |
153. | 414 | MARTIN PEŠOUT | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 70.25 | |
154. | 203 | KAREL USTOHAL | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | ZelenE Rosice | 70.19 |
155. | 178 | JIŘÍ SLAVÍK | 60:00:00 | 1954 | Muž | Kategorie-D | Hustopeče | 70.04 |
156. | 242 | LUBOŠ REZNER | 60:00:00 | 1965 | Muž | Kategorie-C | 69.81 | |
157. | 88 | PETR ŠMÍDEK | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | 69.75 | |
158. | 233 | BRONISLAV HÝBL | 60:00:00 | 1961 | Muž | Kategorie-C | Spiridon Rozdrojovice | 69.73 |
159. | 466 | DENISA CIESAROVÁ | 60:00:00 | 1989 | Žena | Kategorie-A | 69.66 | |
160. | 458 | LUCIE ŠEVČÍKOVÁ | 60:00:00 | 1979 | Žena | Kategorie-B | TJ SOKOL LULEČ | 69.19 |
161. | 469 | MICHAL FIAM | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 68.93 | |
162. | 432 | TOMÁŠ KAMENICKÝ | 60:00:00 | 1980 | Muž | Kategorie-A | 68.89 | |
163. | 444 | JAROSLAV PILNÝ | 60:00:00 | 1987 | Muž | Kategorie-A | 68.68 | |
164. | 268 | TOMÁŠ HÁJEK | 60:00:00 | 1991 | Muž | Kategorie-A | 68.52 | |
165. | 219 | ROMAN KRESTA | 60:00:00 | 1965 | Muž | Kategorie-C | Židenice | 68.36 |
166. | 126 | PŘEMYSL DIVÁCKÝ | 60:00:00 | 1949 | Muž | Kategorie-E | Moravská Slavia | 68.32 |
167. | 418 | GHAZI BEN TAHER | 60:00:00 | 1990 | Muž | Kategorie-A | 68.29 | |
168. | 433 | ZDENEK PETŘEK | 60:00:00 | 1958 | Muž | Kategorie-D | Sokol Bohuňovice | 67.95 |
169. | 187 | KAMILA KRAUSOVÁ | 60:00:00 | 1976 | Žena | Kategorie-B | Borci zdar! | 67.53 |
170. | 448 | PAVEL MATOUŠ | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | 66.3 | |
171. | 59 | VLADIMÍR KOUDELÁK | 60:00:00 | 1980 | Muž | Kategorie-A | 65.99 | |
172. | 420 | STANISLAV ZAORAL | 60:00:00 | 1965 | Muž | Kategorie-C | 65.82 | |
173. | 271 | JAN ŠPLÍCHAL | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-B | 65.78 | |
174. | 406 | RADKA PENIÁKOVÁ | 60:00:00 | 1983 | Žena | Kategorie-A | 65.75 | |
175. | 421 | MARTIN KOVÁŘ | 60:00:00 | 1990 | Muž | Kategorie-A | 65.62 | |
176. | 318 | BŘETISLAV CVAN | 60:00:00 | 1958 | Muž | Kategorie-D | 65.6 | |
177. | 56 | IVA HRSTKOVÁ | 60:00:00 | 1976 | Žena | Kategorie-B | AC Moravská Slavia Brno | 65.13 |
178. | 282 | TEREZA PASEKOVÁ | 60:00:00 | 1982 | Žena | Kategorie-A | Mabruk | 65.13 |
180. | 77 | VERONIKA UBROVÁ | 60:00:00 | 1978 | Žena | Kategorie-B | Fitness centrum Body Care | 64.28 |
181. | 248 | NATALIE HRONOVÁ | 60:00:00 | 2000 | Žena | Junioři | 64.02 | |
182. | 446 | TOMÁŠ GÁLIK | 60:00:00 | 1990 | Muž | Kategorie-A | 64.01 | |
183. | 411 | ANTONÍN LORENC | 60:00:00 | 1964 | Muž | Kategorie-C | 63.69 | |
184. | 431 | VENDULA DOSTÁLOVÁ | 60:00:00 | 1981 | Žena | Kategorie-A | BRNO | 63.02 |
185. | 202 | KATEŘINA PAVLÍKOVÁ | 60:00:00 | 1980 | Žena | Kategorie-A | 62.83 | |
186. | 240 | DAGMAR DVOŘÁČKOVÁ | 60:00:00 | 1950 | Žena | Kategorie-D | AC Moravská Slavia Brno | 62.73 |
187. | 423 | IVO ZEJDA | 60:00:00 | 1956 | Muž | Kategorie-D | AC Moravská Slavia Brno | 62.17 |
188. | 429 | JANA VYROUBALOVÁ | 60:00:00 | 1991 | Žena | Kategorie-A | 62.16 | |
189. | 436 | LUBOMÍR LIŠKA | 60:00:00 | 1955 | Muž | Kategorie-D | 62.02 | |
190. | 110 | LADISLAV SPARGEL | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | 61.8 | |
191. | 168 | DAVID BAYER | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 61.78 | |
192. | 86 | JANA HOŘÍNKOVÁ | 60:00:00 | 1965 | Žena | Kategorie-C | Střelka Brno | 61.28 |
193. | 443 | IVETA BARTOŠOVÁ | 60:00:00 | 1971 | Žena | Kategorie-B | 60.75 | |
194. | 253 | BOHUSLAV DOŇAR | 60:00:00 | 1950 | Muž | Kategorie-D | Sokol Brno KP | 60.34 |
195. | 127 | PAVEL OTOUPALÍK | 60:00:00 | 1955 | Muž | Kategorie-D | Brno | 60.3 |
196. | 401 | JITKA MAŠÍNSKÁ | 60:00:00 | 1963 | Žena | Kategorie-C | 59.79 | |
197. | 29 | JAN SPONAR | 60:00:00 | 1950 | Muž | Kategorie-D | 59.33 | |
198. | 435 | VLADIMÍR SLÁMA | 60:00:00 | 1954 | Muž | Kategorie-D | 59.02 | |
199. | 303 | JIŘÍ MEDEK | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-B | Blickle/ Černá Hora | 58.88 |
200. | 425 | JANA KALOVÁ | 60:00:00 | 1966 | Žena | Kategorie-C | ZONER | 58.66 |
201. | 260 | IVANA KOLOUCHOVÁ | 60:00:00 | 1967 | Žena | Kategorie-C | 58.47 | |
202. | 227 | IVA ZITOVÁ | 60:00:00 | 1959 | Žena | Kategorie-D | 58.22 | |
203. | 26 | JAROSLAV PEPRLA | 60:00:00 | 1949 | Muž | Kategorie-E | 57.95 | |
204. | 87 | ROMAN TŘÍSKA | 60:00:00 | 1956 | Muž | Kategorie-D | 57.95 | |
205. | 102 | MICHAELA MINAŘÍKOVÁ | 60:00:00 | 1986 | Žena | Kategorie-A | 57.57 | |
206. | 283 | PAVEL SEDLÁČEK | 60:00:00 | 1953 | Muž | Kategorie-D | Moravská Slavia / Orel Ži | 56.41 |
207. | 83 | BOHUMÍR ŘEHOŘEK | 60:00:00 | 1957 | Muž | Kategorie-D | Spadia Lab Brno | 55.7 |
208. | 108 | LIBOR DRAŽAN | 60:00:00 | 1960 | Muž | Kategorie-C | Univerzita obrany | 54.53 |
209. | 31 | JOSEF HOLÝ | 60:00:00 | 1941 | Muž | Kategorie-E | AC Moravská Slávia Brno | 53.79 |
210. | 135 | MARIE KOCIÁNOVÁ | 60:00:00 | 1946 | Žena | Kategorie-E | 53.55 | |
211. | 462 | DOMINIKA PEREKSTOVÁ | 60:00:00 | 1993 | Žena | Kategorie-A | 52.68 | |
212. | 103 | KAREL FUKSA | 60:00:00 | 1946 | Muž | Kategorie-E | AC Moravská Slávia | 52.08 |
213. | 426 | KATEŘINA ODABASI | 60:00:00 | 1986 | Žena | Kategorie-A | 50.94 | |
214. | 288 | KVĚTOSLAV HÁNA | 60:00:00 | 1937 | Muž | Kategorie-E | HC Kometa Brno | 48.5 |
215. | 404 | MICHAELA ŽŮRKOVÁ | 60:00:00 | 1966 | Žena | Kategorie-C | 47.64 | |
216. | 250 | VLADIMÍR KAŇOVSKÝ | 60:00:00 | 1948 | Muž | Kategorie-E | 41.99 | |
217. | 184 | MILAN HRUBÝ | 60:00:00 | 1938 | Muž | Kategorie-E | Blansko | 41.91 |
218. | 412 | TOMÁŠ TVARŮŽKA | 60:00:00 | 2008 | Muž | Junioři | 41.81 |