15. SAKO Brno běh Kociánkou 2022, 7.9.
Pořadí | Startovací číslo | Jméno | Čas | Ročník | Pohlaví | Kategorie | Oddíl | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 2 | Lukáš Soural | 00:11:06 | 1982 | Muž | Kategorie-B | ZKL & AK Drnovice | 100 |
2. | 289 | Filip Adámek | 00:11:22 | 2001 | Muž | Kategorie-A | VSK Univerzita Brno | 97.65 |
3. | 56 | Denis Matoušek | 00:11:59 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 92.63 | |
4. | 87 | Jan Vizner | 00:12:03 | 1993 | Muž | Kategorie-A | 2BWINNER TEAM | 92.12 |
5. | 436 | Miroslav Malec | 00:12:03 | 1981 | Muž | Kategorie-B | 92.12 | |
6. | 11 | Martin Blažek | 00:12:09 | 2003 | Muž | Junioři | Biatlonklub Říčany | 91.36 |
7. | 283 | Marek Fajstavr | 00:12:10 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 91.23 | |
8. | 68 | Michal Repta | 00:12:11 | 1987 | Muž | Kategorie-A | Po Zemi | 91.11 |
9. | 111 | Tomáš Strachota | 00:12:13 | 1986 | Muž | Kategorie-A | Opice | 90.86 |
10. | 273 | Štěpán Mráček | 00:12:14 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 90.74 | |
11. | 435 | Jaroslav Kadlec | 00:12:25 | 1980 | Muž | Kategorie-B | MK Hlinsko | 89.4 |
12. | 81 | Martin Štěpánek | 00:12:26 | 1981 | Muž | Kategorie-B | ENDEKA team | 89.28 |
13. | 5 | Petr Balcar | 00:12:28 | 1985 | Muž | Kategorie-A | KB Střelka Brno | 89.04 |
14. | 82 | Ladislav Števanka | 00:12:30 | 1981 | Muž | Kategorie-B | ENDEKA team | 88.8 |
15. | 125 | Václav Pokorný | 00:12:31 | 1978 | Muž | Kategorie-B | Brno | 88.68 |
16. | 115 | Libor Vojtek | 00:12:35 | 1984 | Muž | Kategorie-A | ENDEKA team | 88.21 |
17. | 65 | Tomáš Pohl | 00:12:37 | 1973 | Muž | Kategorie-B | 87.98 | |
18. | 16 | Martin Bulín | 00:12:45 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Ivančice | 87.06 |
19. | 100 | Tomáš Hrdina | 00:12:49 | 1979 | Muž | Kategorie-B | AC Moravská Slavia Brno | 86.61 |
20. | 90 | Tomáš Zhoř | 00:12:51 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Klouby a úpony | 86.38 |
21. | 297 | Patrícia Puklová | 00:12:56 | 1986 | Žena | Kategorie-A | AC Moravská Slavia | 85.82 |
22. | 78 | Petr Svoboda | 00:13:02 | 1968 | Muž | Kategorie-C | 85.17 | |
23. | 118 | David Zourek | 00:13:18 | 2003 | Muž | Junioři | Blansko | 83.46 |
24. | 8 | Jaroslav Beneš | 00:13:20 | 1978 | Muž | Kategorie-B | o106.run | 83.25 |
25. | 157 | Filip Šolc | 00:13:23 | 1985 | Muž | Kategorie-A | BARNEX SPORT | 82.94 |
26. | 213 | Magda Janková | 00:13:24 | 1980 | Žena | Kategorie-B | 82.84 | |
27. | 128 | Maroš Sovák | 00:13:29 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 82.32 | |
28. | 205 | Danka Truksová | 00:13:34 | 1982 | Žena | Kategorie-B | 81.82 | |
29. | 89 | Michal Zedníček | 00:13:42 | 1987 | Muž | Kategorie-A | (R)UNISáci | 81.02 |
30. | 142 | Petr Dytrt | 00:13:42 | 1976 | Muž | Kategorie-B | 81.02 | |
31. | 86 | Lucie Vaculová | 00:13:43 | 1982 | Žena | Kategorie-B | RUN&MUM | 80.92 |
32. | 245 | Aleš Liška | 00:13:44 | 1977 | Muž | Kategorie-B | Universal USU Team | 80.83 |
33. | 46 | Jan Charvát | 00:13:53 | 1969 | Muž | Kategorie-C | Brno | 79.95 |
34. | 55 | Martin Malina | 00:13:56 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 79.67 | |
35. | 241 | Milan Zapletal | 00:13:56 | 1978 | Muž | Kategorie-B | Kabrňáci | 79.67 |
36. | 103 | Jan Koplík | 00:13:57 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 79.57 | |
37. | 88 | Radek Vodička | 00:14:02 | 1969 | Muž | Kategorie-C | ARTOSS REALITY, BRNO | 79.1 |
38. | 217 | Marek Indra | 00:14:03 | 1972 | Muž | Kategorie-C | (R)UNISáci | 79 |
39. | 265 | Filip Vrána | 00:14:05 | 1976 | Muž | Kategorie-B | Jundrov | 78.82 |
40. | 94 | Roman Čišecký | 00:14:10 | 1988 | Muž | Kategorie-A | AT&T | 78.35 |
41. | 15 | Tomáš Bůbela | 00:14:10 | 1971 | Muž | Kategorie-C | 78.35 | |
42. | 92 | Petr Bělohoubek | 00:14:11 | 1972 | Muž | Kategorie-C | Brno | 78.26 |
43. | 31 | Tomáš Hájek | 00:14:21 | 1991 | Muž | Kategorie-A | 77.35 | |
44. | 173 | Martin Žaloudek | 00:14:22 | 1978 | Muž | Kategorie-B | 77.26 | |
45. | 51 | Jaroslav Kropáček | 00:14:32 | 1970 | Muž | Kategorie-C | 76.38 | |
46. | 75 | Richard Sláma | 00:14:35 | 1962 | Muž | Kategorie-D | PBV MTB Team Brno | 76.11 |
47. | 83 | Miroslav Švihel | 00:14:39 | 1986 | Muž | Kategorie-A | BS Slopné | 75.77 |
48. | 70 | Monika Rusínová | 00:14:43 | 1977 | Žena | Kategorie-B | 75.42 | |
49. | 261 | Jaroslav Ondra | 00:14:45 | 1977 | Muž | Kategorie-B | Běžecký kroužek Blučina | 75.25 |
50. | 193 | Juraj Michálek | 00:14:47 | 1982 | Muž | Kategorie-B | Espressif Systems | 75.08 |
51. | 62 | Vladimír Oujezdský | 00:14:49 | 1976 | Muž | Kategorie-B | Masarykův onkologický ústav | 74.92 |
52. | 93 | Igor Čech | 00:14:55 | 1977 | Muž | Kategorie-B | 74.41 | |
53. | 153 | Zdeněk Višňa | 00:14:57 | 1969 | Muž | Kategorie-C | HC Bulls Brno | 74.25 |
54. | 69 | Andrea Rozhoňová | 00:14:59 | 1993 | Žena | Kategorie-A | 74.08 | |
55. | 189 | Krištof Vymazal | 00:15:01 | 1994 | Muž | Kategorie-A | 73.92 | |
56. | 99 | Helena Hodaňová | 00:15:01 | 1975 | Žena | Kategorie-B | Smradupánovy veverky | 73.92 |
57. | 37 | Marek Hladný | 00:15:02 | 1972 | Muž | Kategorie-C | Brno | 73.84 |
58. | 177 | Lenka Topinková | 00:15:05 | 1976 | Žena | Kategorie-B | AC Moravská Slavia Brno | 73.59 |
59. | 114 | Roman Tupa | 00:15:16 | 1981 | Muž | Kategorie-B | 72.71 | |
60. | 225 | Jiří Rýdel | 00:15:17 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 72.63 | |
61. | 4 | Jaroslav Balák | 00:15:18 | 1957 | Muž | Kategorie-D | Vinohrady | 72.55 |
62. | 165 | Petra Franková | 00:15:20 | 1985 | Žena | Kategorie-A | 72.39 | |
63. | 35 | Štěpán Havlíček | 00:15:20 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 72.39 | |
64. | 45 | Radim Hupšil | 00:15:21 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 72.31 | |
65. | 106 | Tereza Paseková | 00:15:26 | 1982 | Žena | Kategorie-B | Mabruk Team Brno | 71.92 |
66. | 18 | Jan Daněk | 00:15:27 | 1989 | Muž | Kategorie-A | 71.84 | |
67. | 169 | David Babáček | 00:15:40 | 1978 | Muž | Kategorie-B | 70.85 | |
68. | 209 | Jiřina Coufalová | 00:15:42 | 1978 | Žena | Kategorie-B | Brno | 70.7 |
69. | 60 | Josef Nováček | 00:15:45 | 1958 | Muž | Kategorie-D | SDH Čučice | 70.48 |
70. | 237 | David Lenhart | 00:15:51 | 1979 | Muž | Kategorie-B | Brno | 70.03 |
71. | 285 | Martin Sobotka | 00:15:57 | 1976 | Muž | Kategorie-B | 69.59 | |
72. | 23 | Aleš Dumek | 00:16:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | Šachy Zastávka | 69.38 |
73. | 281 | Tomáš KOMÁREK | 00:16:03 | 1975 | Muž | Kategorie-B | Kociánka | 69.16 |
74. | 293 | Jan Huppert | 00:16:03 | 1977 | Muž | Kategorie-B | TRIEXPERT CUP | 69.16 |
75. | 121 | Alexander Mrůzek | 00:16:08 | 1965 | Muž | Kategorie-C | VSK Univerzita Brno plavání | 68.8 |
76. | 91 | Jan Žák | 00:16:25 | 1972 | Muž | Kategorie-C | 67.61 | |
77. | 113 | Jan Tecl | 00:16:26 | 1958 | Muž | Kategorie-D | Troubsko | 67.55 |
78. | 109 | Dana Pokorná | 00:16:52 | 1983 | Žena | Kategorie-A | 65.81 | |
79. | 33 | Albín Hanák | 00:16:56 | 1951 | Muž | Kategorie-E | AC Moravská Slavia | 65.55 |
80. | 3 | Martin Bábek | 00:17:10 | 1971 | Muž | Kategorie-C | Šneci v běhu | 64.66 |
81. | 181 | Eliška Sovová | 00:17:14 | 1991 | Žena | Kategorie-A | 64.41 | |
82. | 41 | Tomáš Horký | 00:17:16 | 1967 | Muž | Kategorie-C | KOS TJ Tesla Brno | 64.29 |
83. | 13 | Jiří Boháč | 00:17:18 | 1954 | Muž | Kategorie-D | BehejBrno.com | 64.16 |
84. | 84 | Veronika Ubrová | 00:17:32 | 1978 | Žena | Kategorie-B | fKlidu Sport Team | 63.31 |
85. | 277 | Tomáš Vojtíšek | 00:17:36 | 1973 | Muž | Kategorie-B | AC Moravská Slavia Brno | 63.07 |
86. | 26 | Tomáš Frank | 00:17:42 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 62.71 | |
87. | 19 | Přemysl Divácký | 00:17:46 | 1949 | Muž | Kategorie-E | AC Moravská Slavia | 62.48 |
88. | 101 | Vladimír Kaňovský | 00:17:47 | 1948 | Muž | Kategorie-E | 62.42 | |
89. | 185 | Olga Přerovská | 00:17:55 | 1984 | Žena | Kategorie-A | 61.95 | |
90. | 197 | Jiří Slavík | 00:18:41 | 1954 | Muž | Kategorie-D | Start Brno | 59.41 |
91. | 21 | Bohuslav Doňar | 00:19:01 | 1950 | Muž | Kategorie-E | SOKOL Brno Královo Pole | 58.37 |
92. | 44 | Iva Hrstková | 00:19:05 | 1976 | Žena | Kategorie-B | AC Moravská Slavia Brno | 58.17 |
93. | 253 | Vojtěch Kocurek | 00:19:09 | 1998 | Muž | Kategorie-A | Emil | 57.96 |
94. | 269 | Tomáš Ondrák | 00:19:15 | 1997 | Muž | Kategorie-A | Kociánka | 57.66 |
95. | 257 | Daniela Žáková | 00:19:18 | 1973 | Žena | Kategorie-B | Vltava Fund | 57.51 |
96. | 229 | Hana Pokorová | 00:19:25 | 1963 | Žena | Kategorie-C | Běhám s Pokorou | 57.17 |
97. | 201 | Roman Kresta | 00:19:27 | 1965 | Muž | Kategorie-C | 57.07 | |
98. | 61 | Pavel Otoupalík | 00:19:50 | 1955 | Muž | Kategorie-D | Brno | 55.97 |
99. | 161 | Jana Švajgrová | 00:19:57 | 1980 | Žena | Kategorie-B | 55.64 | |
100. | 117 | Iva Zitová | 00:20:48 | 1959 | Žena | Kategorie-D | žádný | 53.37 |
101. | 76 | Jan Sponar | 00:21:02 | 1950 | Muž | Kategorie-E | KOS Tesla Brno | 52.77 |
102. | 102 | Marie Kociánová | 00:21:12 | 1946 | Žena | Kategorie-E | 52.36 | |
103. | 58 | Michaela Minaříková | 00:21:21 | 1986 | Žena | Kategorie-A | 51.99 | |
104. | 10 | Lenka Bertová | 00:22:29 | 1980 | Žena | Kategorie-B | TRIEXPERT CUP | 49.37 |
105. | 52 | Radomír Kubík | 00:22:40 | 1964 | Muž | Kategorie-C | Triatlon klub Brno | 48.97 |
106. | 437 | Filip HORVÁTH | 00:23:04 | 2006 | Muž | Junioři | Kociánka | 48.12 |
107. | 221 | Kamila Plucarová | 00:23:33 | 1986 | Žena | Kategorie-A | Ruce na prsa (prevence rakoviny prsu) | 47.13 |
108. | 40 | Josef Holý | 00:28:14 | 1941 | Muž | Kategorie-E | Orel Židenice | 39.32 |
109. | 233 | Karolína Růžičkova | 00:32:02 | 1977 | Žena | Kategorie-B | 34.65 |