Již 26 let 1997 - 2022

Závod Obřany, 27. 7. 2022

Devátý závod sezóny 2022

Detail tratě

Délka závodu s ohledem na aktuálně probíhající práce u skal před Bílovicemi zkrácena na 7,1 km - (Mapy.cz) po cyklostezce podél řeky. 

PROPOZICE K 14. ZÁVODU OBŘANY 

  • Běží se trasa 7,1 km.
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas!
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • V prostoru STARTU a PREZENCE nejsou parkovací místa pro automobily.
  • Auta parkujte na ulici Obřanská.
  • Využijte MHD 
    • zastávka Obřanský most
  • K dispozici úschovna, toalety.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a BANÁNY.
Mapy.cz - Obřany 

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Jaroslav Beneš o106.run
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Lucie Borkovcova
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Milan Chaloupka VSK Univerzita Brno
Jan Charvát Brno
David Chvastek Jobs Contact
Pavel Cibulka
Denisa Ciesarová
Pavel Czerný Never Alone
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Lukáš Dlabáček Orel Řečkovice
Ivo Dobeš
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Luděk Dolíhal VSK Uni Brno / Uherčice
Štěpán Dorňák
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Iván Díaz Martínez
David Dědek
Marek Fajstavr
Attila Farkas
Jana Fialová
Matia Fossatti
Tomáš Frank BeCydog.cz
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Michal Gistr
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauer Doňarová Waldorf runners
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Jakub Hoff
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Petr Hráček Farnost Brno - Kr. Pole
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Jiří Hýbl Hrušovany u Brna
Daniel Indra SSK Vítkovice, z.s.
Marek Indra (R)UNISáci
Magda Janková
Radek Jašíček
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias A12
Martin Jurák
Petra Kalášková
Radim Kapavík
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Lenka Kenja
Marcel Kenja
Johana Klimešová
Miroslav Klíma
Marie Kociánová
Franta Kocórek Tatranský čaj
Jiří Kolář STG Česká
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Jan Kostka
Michaela Krejčiříková
Jaroslav Kropáček
Marek Kubuš 2b Winner Team
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Barbora Kubíčková
Kamil Kunz
Karolína Kvochová
Petr Laštůvka
Martina Láníčková
Kateřina Malcánková
Martin Malina
Michal Malý
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Kristýna Molková Foukalová
Natálie Mrázková AK Olymp Brno
Štěpán Mráček
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Radek Neužil Eláán
Jiří Nezhyba
Martin Nešpor
Josef Nováček SDH Čučice
Jan Orel
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Martin Pargač 2B Winner Team
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Luboš Pecka Pecka Sport
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Tomáš Pohl (XXX)
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Vojtěch Pospíšil
Michal Prouza
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Michal Repta Po Zemi
Petra Rodofili
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Jan Ryška
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jindřich SCHICK
Jiří Selucký
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Martin Sobotka
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Michal Steiner
Tomáš Strachota Opice
Rostislav Stříbrný
Petr Svihlik
Vojtěch Svoboda
Petr Svoboda
Jan Tecl Troubsko
Jan Toman
Andrej Tomči
Roman Tupa
Veronika Ubrová Body Care Brno
Ladislav Urban
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jan Vizner
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Eliška Vlachová Hutová 2BWINNER
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Tomáš Vojtíšek AC Moravská Slavia Brno
Filip Vrána Jundrov
Milan Zapletal Kabrňáci
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Niek van der Sluijs
Igor Čech
Martin Červinka
Roman Čišecký AT&T
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Filip Šolc
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák