Již 26 let 1997 - 2022

Závod SAKO Brno běh Kociánkou 2022, 7. 9. 2022

Patnáctý závod sezóny 2022

Detail tratě

[ Mapa v plné velikosti ]

Bližší poloha startu a cíle je zaznačena na mapě zde.

U areálu Kociánky bude možné zaparkovat na místech vyznačené na mapě. V rámci MHD můžete využít autobusy číslo 81, 84, 53, 44 (Kociánka).

Poběží se v areálu Kociánky, převážně na asfaltu. Součástí trati je i strmý výběh po travnatém kopci.

Délka závodu 3,5 km. Trať bude rozdělena na 2 okruhy. Prezence bude otevřena od 17:00. Poběží se po DVOJICÍCH ve dvou časových blocích:

  • 18:00 - 18:35 (určeno pro běžce s tempem nad 4:30/km)
  • 18:45 - 19:00 (určeno pro běžce s tempem do 4:30/km)

Po závodě poteče v zázemí areálu i pivo Petr Hauskrecht - Parní pivovar

V zázemí si mohou předplatitelé vyzvednout:

  • pohárová trička (na pohárová trička mají nárok i ti účastníci, kteří mají odběhnuto alespoň 12 závodů)
  • vouchery od Enervitu
  • časopis RUN magazine.

Toalety zajištěny v místní tělocvičně.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Filip Adámek Kalina multisport racing team
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jaroslav Beneš o106.run
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Jiřina Coufalová Brno
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Helena Doňarová Waldorf runners
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Marek Fajstavr
Jana Fialová
Tomáš Frank BeCydog
Petra Franková
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Marek Indra (R)UNISáci
Magda Janková
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias A12
Martin Jurák
Vladimír Kaňovský
Jaroslav Klouda
Marie Kociánová
Jiří Kolář STG Česká
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Jaroslav Kropáček
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Karolína Kvochová
David Lenhart Brno
Aleš Liška Universal USU Team
Martina Láníčková
Martin Malina
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Josef Nováček SDH Čučice
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Luboš Pecka Pecka Sport
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Kamila Plucarová
Tomáš Pohl (XXX)
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Hana Pokorová
Vojtěch Pospíšil
Michal Prouza
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Olga Přerovská
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Jan Ryška
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Karolína Růžičkova
Jindřich SCHICK
Jiří Selucký
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Martin Sobotka
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Eliška Sovová
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Rostislav Stříbrný
Vojtěch Svoboda
Petr Svoboda
Jan Tecl Troubsko
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno
Danka Truksová
Roman Tupa
Veronika Ubrová Body Care Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jan Vizner
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Tomáš Vojtíšek AC Moravská Slavia Brno
Filip Vrána
Milan Zapletal Kabrňáci
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Roman Čišecký AT&T
Tomáš Čáslava
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Filip Šolc
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Jana Švajgrová
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák